Новий суперкар McLaren Senna виглядає на всі гроші (+ФОТО)

Главная страницаАвтоновини

Опубліковано: 13:00, 02/03/2018 ,
Джерело: drive.ru   

6063_s1.jpg (24.6 Kb)

Суперкар McLaren Senna був представлений в грудні минулого року, тому, здавалося б, рано говорити про якісь нові його варіації. Але відділення McLaren Special Operations (MSO) вже доклало руку до моделі, створивши купе Senna Carbon Theme. Технічно це та ж машина, але вона відрізняється рядом дизайнерських вишукувань, наприклад, "видимим вуглепластиком" на більшій частині кузова, який поєднується з декількома акцентами кольору Solar Yellow (під шолом Айртона Сенни).

Senna надає руху наддувний мотор V8 4.0 (800 к.с., 800 Н • м). З нуля до 300 км / год купе прискорюється за 17,5 с. При швидкості 250 км / год притискна сила досягає 800 кг. Тут просто феноменальне для дорожніх машин гальмування з 200 км / год до нуля на дистанції 100 м. Вуглепластиковий набір зовнішніх деталей складається з 67 частин і займає 1000 годин для виготовлення. Ще 250 годин вимагає нанесення соковитого жовтого відтінку на пороги і елементи аеродинамічного оперення.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Найдешевший McLaren коштує "всього" 200 тис доларів (+ФОТО)

Другий важливий момент даної прем'єри - семиспицеві колісні диски MSO Hybrid Carbon. Це перший варіант позаштатних дисків для Senna ("рідні" колеса у купе дев'ятиспицеві, і у них можна вибрати обробку поверхні / колір). Нові "катки" - комбіновані: серцевина з кованого алюмінію, обід - з вуглепластику. Такі передні колеса важать всього 7,5 кг, тобто на 10% легше штатних, що позитивно позначається на відгуках суперкара при дії кермом, газом або гальмом. Замовити їх можна буде не тільки для версії Carbon Theme, але і для інших Senna.

4550_s2.jpg (21.27 Kb)

Можливі варіанти фінішної обробки поверхні спиць і кольору центральної гайки. Гальмівні супорти пофарбовані в зелений Laurel Green, на честь смуг на шоломі Айртона Сенни. Версія Carbon Theme не додасть тираж до тих 500 примірників Senna, що вже розпродані. Справа в тому, що всі машини ще не випущені і зараз у замовників є можливість скоригувати свої побажання, наприклад, вибравши особливу обробку Senna у відділенні MSO. У салоні - чорна алькантара, газові упори дверей кольору Laurel Green і жовта прострочка в тон зовнішнім акцентіам.

Таке "тематичне" виконання, як Carbon, додасть до початковою ціною суперкара (вона дорівнює 750 000 фунтів) ще 300 000 і збільшить термін очікування. Зате покупець отримає автомобіль ще яскравіший, ніж "базовий". Правда, слово "база" до Senna може бути застосовано з вельми великою часткою умовності, оскільки всі клієнти, кажуть в McLaren, вже вибрали хоча б якісь елементи індивідуалізації. Просто тепер їх стало ще більше.

5169_s3.jpg (37.26 Kb)

теги  McLaren Senna


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини