Ford розробив розумне авто для поліції (+ФОТО)

Главная страницаАвтоновини

Опубліковано: 02:00, 27/01/2018 ,
Джерело: nplus1.ru   

1822_ford.png (88.78 Kb)

Патентне відомство США видало американському автомобільному концерну Ford патент на винахід безпілотного поліцейського автомобіля, який вміє влаштовувати засідки на порушників правил дорожнього руху.

Передбачається, що нова машина зможе діяти повністю самостійно або як підкріплення для поліцейських підрозділів. Поліція періодично влаштовує засідки на дорогах, метою яких є виявлення порушників. Під час засідок кілька патрульних автомобілів встають в укритті, а поліцейські за допомогою різних приладів спостерігають за дотриманням швидкісного режиму водіями і вимог дорожніх знаків.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Fiat створив диво-пікап для поліції Італії (+ФОТО)

Відповідно до патенту, компанія Ford за допомогою машинного навчання має намір розробити такий алгоритм, за допомогою якого безпілотний поліцейський автомобіль зможе знаходити найнадійніші укриття. При цьому такі укриття будуть також кращими з точки зору використання приладів спостереження і виїзду в погоню за порушником.

Безпілотний поліцейський автомобіль може бути оснащений камерами спостереження і радіолокаційною станцією для визначення швидкості автомобілів, які їдуть дорогою. Машина також зможе обмінюватися даними з центральним сервером поліції і отримувати з нього відомості про порушників, які рухаються в напрямку її позиції.

теги  Ford


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини