Toyota створила унікальний мікроавтобус E-Palette (+ФОТО)

Главная страницаАвтоновини

Опубліковано: 00:40, 12/01/2018 ,
Джерело: ixbt.com   

65_pal.jpg (27.51 Kb)

В рамках виставки CES 2018 компанія Toyota анонсувала створення альянсу e-Palette Alliance. Це ініціатива компанії зі створення комерційних автомобілів найближчого майбутнього.

В основі ініціативи лежить кілька основних ідей. Перша - e-Palette Concept Vehicle. Це концептуальний безпілотний автомобіль. Він може існувати в декількох варіантах, що відрізняються в першу чергу габаритами (від 4 до 7 метрів завдовжки). Всі вони об'єднані спільною платформою і форм-фактором. Низька підлога і схожість з паралелепіпедом дозволяють максимально ефективно використовувати внутрішній об'єм, що якраз дуже важливо для комерційного транспорту. Toyota має на увазі, що кожна компанія зможе вибрати той варіант e-Palette Concept Vehicle, який підходить саме під її потреби. Більш того, внутрішній простір також може бути організовано в залежності від потреб замовника.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Toyota дражниться тізером оновленого седану Avalon (+ФОТО)

Платформа Mobility Services Platform (MSPF) дозволяє гнучко налаштувати не тільки сам автомобіль, але і його внутрішнє наповнення, включаючи мультимедійні та інтерактивні системи. Toyota стверджує, що такі машинки можна буде використовувати для транспортування пасажирів, вантажів, товарів, для створення мобільних магазинчиків і так далі. Наприклад, зараз в альянс вже входять Amazon, DiDi, Mazda, Pizza Hut і Uber.

теги  Toyota E-Palette


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини