Армія України отримала потужну вантажівку (+ФОТО)

Главная страницаАвтоновини

Опубліковано: 01:20, 06/01/2018 ,
Джерело: autotheme.info   

3564_cisterna.jpg (50.38 Kb)

Зовсім недавно на озброєння української армії надійшла нова автомобільна цистерна для транспортування палива об'ємом 12 кубометрів. Техніка поставлена на шасі КрАЗ- 63221.

Новий зразок військової техніки розроблений і виготовлений спільно з Державним підприємством "45 ЕМЗ", яке розташоване у Вінницькій області. Протягом 2017 року було закуплено 5 новітніх автоцистерн за рахунок виділених з держбюджету коштів на розвиток озброєння і техніки Збройних Сил України. Також виділені з бюджету гроші направлялися на ремонт понад 10 одиниць техніки для заправки і транспортування палива, і модернізацію більше трьох десятків автоцистерн різного призначення.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Новий український броньовик "Варта-Новатор" вивели на тести (+ФОТО)

Крім того, в минулому році вдалося відремонтувати кілька стратегічно важливих резервуарів, баз і складів для зберігання палива. Лише в зоні проведення АТО ремонтними підрозділами відремонтовано понад 400 одиниць техніки. На озброєння було прийнято нові модулі обсягами 16 і 20 кубічних метрів для зберігання нафтопродуктів і заправки техніки в військових частинах.

теги  КрАЗ- 63221


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини