Двигун авто: капітальний ремонт, робочий ресурс і основні несправності

Главная страницаАвтоновини

Опубліковано: 11:11, 06/11/2017 ,
Джерело: f1analytic.com   

1-full-1.jpg (56.65 Kb)

Двигун відноситься до найбільш важливих компонентів у конструкції автомобіля, без якого робота інших систем стає неможливою. Як і інші запчастини Renault traffic, мотор піддається різноманітним поломкам. Система складається з безлічі елементів, які згодом зношуються і виходять з строю.


Робочий ресурс мотору

Багато автомобілістів вважають, що робочий ресурс певного вузла автомобілю дорівнює терміну його повної експлуатації. Насправді робочий ресурс двигуна - це пробіг від початку роботи деталі до його капітального ремонту. Такі запчастини до рено трафік, як силовий агрегат і його комплектуючі, здатні прослужити досить довго. Помітити, що система працює неповноцінно і їй потрібна діагностика, зможе будь-який автомобіліст. Збільшена витрата палива та масла, зниження потужності, сторонні звуки і шуми, нестабільна робота, - все це означає вихід із ладу двигуна. Обрати оригінальні запчастини до рено кенго пропонує компанія РеноМастер. Фахівці фірми допоможуть вам з діагностичними та ремонтними роботами.

До основних правил експлуатації вузла відносять:

  • використання якісного палива, масла та охолоджуючої рідини;
  • застосування тільки тих робочих рідин, які рекомендує виробник;
  • своєчасна заміна повітряного фільтру;
  • плавна манера водіння;
  • своєчасний огляд системи та її комплектуючих;
  • діагностичні заходи на СТО за допомогою комп'ютеризованого обладнання.

Якщо ви завжди заливаєте паливо однієї торгівельної марки, не змінюйте традиції. Спроби зекономити на бензині (залити АІ-92 замість АІ-95) в найближчому майбутньому приведуть до несправностей мотору. Паливо різних типів має різні характеристики (наприклад, октанове число), тому виробники забороняють їх змішувати і чергувати. Так само категорично заборонено використовувати замість антифризу дистильовану воду, так як від її впливу пошкоджуються деякі деталі двигуна, а також засмічується система охолодження. Придбати якісну охолоджуючу рідку неважко, досить звернутися до будь-якої розборки рено кангу.

Заміна моторного мастила повинна виконуватися вчасно. Важно використовувати фірмове масло, зазначене в інструкції по керівництву. У зимовий час слід заливати мастило з більш низьким ступенем в'язкості.

Необхідність капітального ремонту

Знос двигунової системи - цілком нормальне явище. У деяких випадках можна обмежитись милким відновленням окремих запчастин на рено кангу, очищенням вузла та заміною витратних елементів. Капітальний ремонт рено трафік та кангу необхідний у тих випадках, коли працездатність системи порушена. Наприклад, оптимальним показником витрати моторного мастила прийнято вважати 1 л на 1000 км пробігу. Якщо витрачається більше норми, значить, має сенс задуматися про діагностику вузла.

Інтервал між необхідністю капітального ремонту для більшості вітчизняних авто складає 150000 км пробігу, для машин іноземного виробництва - 200000 км пробігу. Термін служби силового агрегату залежить від таких моментів, як своєчасність технічного обслуговування, якість використовуваних запчастин Renault kangoo, мастила та палива. Використання низькоякісних фільтрів та їзда на дешевому паливі в раз скорочує робочий ресурс мотору. Компанія РеноМастер пропонує справжні запчастини рено трафік. У каталозі ви знайдете якісні комплектуючі для бензинових та дизельних двигунів.

Ремонт двигуна системи доцільно довіряти компетентним фахівцям СТО. Спочатку майстри оцінюють стан системи, і тільки потім приступають до її ремонту. Як правило, ні на одній СТО вас не будуть змушувати самостійно купувати запчастини рено кенго, так як це роблять самі виконавці. Відповідно, майстер несе повну відповідальність за якість виконаної роботи.

Рекомендується не затягувати з проведенням ремонтних робіт, так як для якісного виконання буде потрібен певний час. Автомобілісту дуже пощастить, якщо всі потрібні деталі будуть в наявності і їх не доведеться замовляти. Найчастіше поставки автомобільних комплектуючих займають близько місяця, а їх установка - всього пару днів.

Багато автомайстерень надають гарантійний термін на свою роботу. Наприклад, можна тестувати працездатність мотору 40000 км пробігу, після чого звернутися в майстерню з претензіями. Якщо ж ви беретесь за виконання роботи самостійно, ніяких гарантій у вас не буде.


теги  Двигун авто, капітальний ремонт


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини