Індійський скутер Hero Dare виходить на ринок України (+ФОТО)

Главная страницаАвтоновини

Опубліковано: 00:40, 07/10/2017 ,
Джерело: caronit.club   

70_skuter.jpg (33.43 Kb)

Індійський гігант індустрії моторолерів Hero MotoCorp на цьому тижні заявив про випуск нової моделі. Скутер Hero Dare робить ставку на одноциліндровий агрегат об'ємом 125 см³, який повинен потіснити аналогічних малолітражних конкурентів з Японії та Італії.

За останні 10 років ринок моторолерів в Україні значно виріс і поповнився кількома виробниками, серед яких і індійська Hero MotoCorp. На цьому тижні представники цієї корпорації оголосили про свій намір заповнити порожнечу в сегменті скутерів з об'ємом двигуна 125 см³ власною продукцією. Нова масова модель Hero Dare - це перший крок до захоплення ринку індійським виробником, орієнтований передусім на молодь.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: BMW виводить на ринок скутер за 2500 євро (+ФОТО)

В даний час пальму першості в цьому сегменті займають Honda Activa і Suzuki Access. Тому дирекція Hero MotoCorp вирішила відмовитися від виробництва моторолерів з одноциліндровим двигуном об'ємом 110 см³, щоб кількісно потіснити конкурентів. Також індійська корпорація планує крім відкриття додаткових дилерських центрів, ще і сервісні точки для технічного обслуговування власної продукції, що має збільшити попит на модель Hero Dare.

теги  Hero Dare


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини