Конструктори Ф-1 створили "болід" для малюків (+ФОТО)

Главная страницаАвтоновини

Опубліковано: 01:20, 29/09/2017 ,
Джерело: vokrugsveta.ua   

5504_p1.jpg (35.16 Kb)

При створенні Babypod 20 використовували ту ж технологію, яка допомагає гонщикам виживати в аваріях.

Babypod 20 виготовлений з вуглецевого волокна, матеріалу, який також використовується в кузові автомобілів Формули-1, і призначений для екстреного транспортування новонароджених. Капсула здатна витримувати силу удару в 20 Дж і забезпечити немовляти безпечними умовами і контрольованою температурою під час перевезення в машині швидкої допомоги.

Babypod 20 був спроектований і створений компанією Williams Advanced Engineering, підрозділом британської команди Williams F1, у співпраці з медичною компанією Advanced Healthcare Technology. "Створення капсули для перевезення немовлят по суті аналогічне конструювання боліда Формули-1", - сказав Пол МакНамара, технічний директор команди Williams. - Перед нами стояли ті ж завдання: бокс повинен був бути легким, але в той же час суперміцним і стійким до аварій".

За даними Британської неонатальної транспортної групи, за 7 місяців 2017 року Великобританії було зареєстровано 7 938 медичних перевезень новонароджених дітей. Як правило, для надання невідкладної медичної допомоги новонароджених дітей поміщають в великі інкубатори, які вимагають додаткового джерела живлення і спеціального транспортного засобу. У Williams повідомили, що за перший рік планують виготовити близько 500 боксів.

4635_p2.jpg (51.7 Kb)

теги  Babypod 20


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини