Найбільший у світі електрокар важить 45 тон (+ФОТО)

Главная страницаАвтоновини

Опубліковано: 01:20, 23/09/2017 ,
Джерело: autocentre.ua   

9291_car.jpg (56.78 Kb)

У Швейцарії презентовано кар’єрний самоскид Komatsu, який став найбільшим електромобілем у світі.

Електросамоскид незабаром вийде у продаж. Дизельну вантажівку Komatsu HD 605-7 вирішили переробити в електромобіль в рамках експерименту. Команда інженерів встановила електромотори замість 715-сильного турбодизеля.

Батарея електричної вантажівки складається з 1440 нікелевих, марганцевих і кобальтових комірчин загальною місткістю 700 кВт / год, у свою чергу, у легкових електрокарів місткість рідко перевищує 100 кВт/год. Важить батарея 4,5 тонни. Машина обладнана системою рекуперативного гальмування, яка за коротку поїздку здатна зарядити батарею на 40 кВт/год.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Infiniti створила власний електрокар, який вражає красою (+ФОТО)

Вантажність Komatsu HD 605-7 становить 65 тонн. Вантажний електромобіль буде працювати на цементному кар’єрі біля гори Шассераль, що знаходиться на північному заході Швейцарії. 45-тонна вантажівка зможе розвинути максимальну швидкість до 70 км/год.

Наступні десять років електричний самоскид Komatsu HD 605-7 буде транспортувати матеріал з гірського хребта в долину 20 разів на день, з кар’єру на схилах гори Шассераль в Швейцарії до промислового району швейцарського консорціуму Ciments Vigier SA. Для цих поїздок електричний привід має важливі переваги: замість того, щоб нагрівати гальма під час спуску, гігантський електричний двигун діє як генератор, що заряджає акумуляторну батарею. Потім порожня вантажівка використовує цю енергію, щоб повернутися на пагорб.

теги  Komatsu HD 605-7


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини