Власник Tesla випробував абсолютно новий вид транспорту (+ФОТО)

Главная страницаАвтоновини

Опубліковано: 01:00, 15/07/2017 ,
Джерело: auto.mail.ru   

1667_lup.jpg (38.41 Kb)

Розробники повідомили про перше успішне випробування в вакуумі нового виду транспорту.

Компанія Hyperloop One представила перший в світі прототип капсули і провела перші успішні випробування всіх систем нового виду високошвидкісного транспорту в повному вакуумі. Випробування відбулися на випробувальному майданчику DevLoop в пустелі Невада.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Tesla дражниться тізером електричного кросовера Model Y (+ФОТО)

В ході першої фази випробувань всередині труби був створений високий вакуум, і в цих умовах спеціальний візок протягом 5,3 секунди утримувався над полотном всередині труби і переміщався виключно силою електромагнітного випромінювання, йдеться також в повідомленні ГК "Сума", главою якої є одним з інвесторів проекту. Повідомляється, що візок досяг прискорення в 2G, продемонструвавши максимальну швидкість 70 миль на годину (112,6 км / год), що повністю відповідало планам випробувань.

Тести показали, що всі компоненти системи - двигун, система підвіски капсули, генератор магнітного поля, електромагнітна гальмівна система, система відкачування повітря і інші - взаємодіють один з одним в штатному режимі.

Крім того, Hyperloop One також представила перший прототип універсальної капсули, яка і буде переміщатися на візку всередині труби. Капсула виготовлена ​​з алюмінію і полімерних композиційних матеріалів, її довжина становить 28 футів (8,5 метра). Друга фаза випробувань передбачає розгін візка до швидкості в 250 миль на годину (402 км/год), а також випробування системи з повнорозмірною капсулою.

теги  Hyperloop One


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини