BMW створила чудовий мотоцикл Motorrad Vision Next 100 (+ФОТО)

Главная страницаАвтоновини

Опубліковано: 01:00, 29/05/2017 ,
Джерело: auto.mail.ru   

1446_b1.jpg (32.25 Kb)

Концепт створений за мотивами побудованого до 100-річчя марки BMW Motorrad Vision Next 100.

Компанія BMW показала на конкурсі елегантності концепт електричного мотоцикла, який отримав назву Link. Розробкою мотоцикла займався підрозділ концерну Motorrad. Motorrad Concept Link став продовженням показаного в минулому році мотоцикла BMW Motorrad Vision Next 100. Випуск попереднього двоколісного концепту був приурочений до сторіччя марки. Відомо, що в рух BMW Motorrad Link призводить повністю електрична силова установка. Інші технічні характеристики моделі не розкриваються.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Новий український мотоцикл "Дніпро" коштує 7,2 тис. доларів (+ФОТО)

3601_b2.jpg (34.19 Kb)

Однією з головних "фішок" Concept Link стала можливість регулювання сидіння. Так, з одномісного мотоцикла концепт BMW може перетворюватися в двомісну версію. Спеціально для цього сидіння було оснащено електроприводом, який дозволяє вибирати необхідну довжину посадкового місця. Традиційну приладову панель на Motorrad Concept Link замінили цифрові системи. Над кермом встановлений проекційний дисплей, а деякі дані - заряд акумулятора або швидкість руху - можуть проектуватися безпосередньо на вітрове скло. Під кермом байка розташувався сенсорний дисплей, через який можна робити налаштування різних функцій байка, в тому числі і мультимедійної системи.

Крім самого мотоцикла, BMW також розробила спеціальний комплект екіпірування для потенційних власників Motorrad Concept Link. При цьому в захисний костюм вбудовані спеціальні системи, які також дозволяють управляти деякими функціями байка.

40_b3.jpg (29.17 Kb)

теги  BMW Motorrad Vision Next 100


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини