Airbus створив авто, яке літає на восьми пропелерах (+ФОТО)

Главная страницаАвтоновини

Опубліковано: 00:05, 26/03/2017 ,
Джерело: auto.mail.ru   

19_air1.jpg (81.83 Kb)

Французькі авіатори з Airbus — специ з літаючого транспорту, а розробники з Italdesign знають толк в автомобільних проектах.

Тому союз умів цих двох компаній привів до появи в Женеві автомобіля-дрона під назвою Pop.Up. Транспортна капсула може пересуватися як на чотирьох колесах, так і на восьми пропелерах, в залежності від транспортного "обважування", до якого вона приєднується в потрібний момент. Само собою, все це відбувається в повністю автономному режимі — як на землі, так і в повітрі.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Volkswagen створив безпілотний електрокар майбутнього (+ФОТО)

У цьому концепті накручено все, що людство придумало про транспортні засоби майбутнього: і автономність, і електричний привід, і модель спільного користування, і повна "онлайновість". Модульна конструкція дозволяє комбінувати види транспорту (наземний, повітряний і суспільний), не покидаючи салону "дрономобіля". Силові установки наземного та повітряного модулів засновані на електромоторах, і кожна з цих тягових платформ має свої власні батареї. Є свій акумулятор і для пасажирської шкаралупи.

9272_air2.jpg (75.92 Kb)

А ідея "шерінгу" передбачає не індивідуальне володіння, а подачу безпілотного таксі за запитом пасажира. Він викликає Pop.Up зі свого мобільного пристрою, задаючи пункт призначення і параметри подорожі, а система розраховує маршрут виходячи з доступної інфраструктури та уподобань пасажира. Там, де можливо літати по повітрю, використовуються авіаможливості, на дорозі пасажирський відсік відстібається від пропелерів і приєднується до колісної платформи, а при необхідності встановлюється на залізничні автономні склади або платформи типу hyperloop.

Карбоновий монокок пасажирської капсули має довжину 2,6 метра, висоту 1,4 і завширшки 1,5, а розміри апарата — 5 на 4,4. І наземний і повітряний транспортні модулі оснащені повним автопілотом, тому переміщатися на Pop.Up зможе будь-який пасажир, здатний упоратися зі смартфоном. Звичайно, це лише макет, не здатний нікуди відлетіти з Женевського автосалону і покликаний проілюструвати саму ідею переміщення в містах майбутнього.

2992_air3.jpg (79. Kb)

теги  Airbus Pop.Up


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини