Концепт-кар Peugeot Instinct буде знати про свого власника все (+ФОТО)

Главная страницаАвтоновини

Опубліковано: 01:00, 17/03/2017 ,
Джерело: auto.mail.ru   

8209_pi1.jpg (42.06 Kb)

Світовий дебют цього прототипу відбувся тиждень тому на Всесвітньому мобільному конгресі. Тому що автомобільного в Instinct залишилося зовсім мало.

Хмарна платформа Samsung Artik повністю інтегрує автомобіль в соціальне середовище: підключає до розумного дому, смартфону, електронного годинника, домашнього комп'ютера — до всіх ваших гаджетів і девайсів. Інформація потрібна Instinct, щоб, на його думку, зробити життя людини простішим і ефективнішим. Електроніка сама закриє гараж і двері садиби. Розпланує найшвидший маршрут до офісу з урахуванням графіка зустрічей у календарі і запропонує виїхати раніше, коли на дорогах затори. Підбере заспокійливу музику і розкладе крісло, якщо ваш фітнес-браслет передасть сигнал про старанне тренування. Або навпаки висадить подалі від кінцевого пункту, змусивши розтрусити жирок після обіду.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Офіційно. Peugeot 3008 - кращий автомобіль року у Європі (+ФОТО)

6127_pi2.jpg (37.67 Kb)

Так, Instinct заточений насамперед під безпілотний режим. Точніше їх навіть два — плавний і спортивний: Autonomous Soft і Autonomous Sharp відповідно. Вибирається за настроєм. Команди автомобіль сприймає на слух і жестами, для чого в салоні i-Cockpit передбачені голографічні дисплеї. Втім, джойстиком i-Device на центральному тунелі водій (або все ж пасажир?) може віддавати короткочасні команди. Наприклад, перебудуватися в сусідній ряд. Кермо-штурвал і педалі розкладаються з надр передньої панелі тільки за необхідністю. В ручному управлінні Instinct теж два режими: Drive Boost і Drive Relax, тобто м'якше і суворіше. Електроніка продовжить делікатно стежити за вами. Так, вбудовані в фари мініатюрні камери невпинно моніторять навколишнє середовище в пошуках небезпек.

Тепер ясно, чому Peugeot приділила залізу мінімум уваги — начинка скоро стане нікому нецікава. Відомо лише, що Instinct задуманий гібридом з силовою установкою віддачею 300 к. с. А ось на дизайн прототипу варто звернути особливу увагу. Не виключено, що так лаконічно будуть виглядати перспективні моделі компанії. Причому ще до настання безпілотної ери.

7897_pi3.jpg (47.35 Kb)

теги  Peugeot Instinct


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини