Створено електрокар, який розганяється до 300 км/год (+ФОТО)

Главная страницаАвтоновини

Опубліковано: 00:05, 13/03/2017 ,
Джерело: auto.mail.ru   

4798_qu1.jpg (52.13 Kb)

Ліхтенштейнська компанія nanoFlowcell вже третій рік поспіль привозить до Женеви свою розробку — силову установку на "рідкій електриці" на основі так званих проточних акумуляторів.

І ось черговий виток еволюції революційної технології: тепер напруга в тязі суперкупе Quant та міського хетча Quantino заявлена на рекордно низькому рівні в 48 Вольт, тоді як електромобілі з традиційними батареями використовують напругу 400-800 Вольт. Силова установка nanoFlowcell виробляє енергію за рахунок проходження двох рідких складів через спеціальну комірку, і в цьому полягає принципова новизна розробки.

Попередні версії концептів оснащувалися електросистемою з напругою 700 Вольт, але за рік інженери придумали, як знизити його до значення 48. Їм вдалося зберегти високий рівень потужності купе Quant (близько 760 к. с. проти 1090-сильного попередника з високим вольтажем) при безпечній напрузі за рахунок об'єднання декількох комірок, а також зміни структури і збільшення розмірів мембрани, яка відіграє ключову роль у цій специфічній хімічній реакції. Іншими словами, без шкоди для компактності агрегату в ньому стало вироблятися в кілька разів більше енергії за рахунок збільшення числа цих реакцій у ту ж одиницю часу.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Volkswagen створив безпілотний електрокар майбутнього (+ФОТО)

У новій версії Quant застосовані також електродвигуни інноваційної конструкції, яка робить їх одночасно компактнішими і дешевшими без шкоди для віддачі. 4 електромотора вистрілюють купе до 100 км/год за 2,4 секунди і продовжують розганяти Quant до 300 км/год, поки не спрацює обмежувач. Причому ці показники перевершують результати потужнішого торішнього Quant FE. Та й не тільки ці — запас ходу також виріс на 25%, до приблизно 1000 км.

Але основна ідея нової ревізії розробки nanoFlowcell в тому, що вона безпечніша за моделі з високою напругою. Адже 48 Вольт не здатні вбити при прямому контакті, ризик займання системи через високу напругу менший, а бере участь у хімічній реакції електроліт негорючий. Також для обслуговування такої силової установки не потрібен допуск техніків до роботи з високою напругою — це спрощує сервіс. Що стосується дизайну оболонки, в яку поміщена технологія, то він з минулого року особливо не змінився.

84_qu2.jpg (92.88 Kb)

теги  Quant


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини