Volkswagen створив безпілотний електрокар майбутнього (+ФОТО)

Главная страницаАвтоновини

Опубліковано: 00:05, 08/03/2017 ,
Джерело: auto.mail.ru   

2347_s1.jpg (30.53 Kb)

Група Volkswagen представила на автосалоні в Женеві концепт повністю безпілотного автомобіля, що отримав назву Sedric (розшифровується як "self-driving car").

Sedric управляється за принципом "одного натискання" за допомогою спеціального ключа OneButton. Натиснувши кнопку на пристрої, власник в прямому сенсі слова викликає свій автомобіль. Звичних керма і педалей у салоні автомобіля немає. Все управління відбувається виключно за допомогою голосових команд. Так, пасажири задають автомобілю інформацію про місце призначення поїздки, про плановані зупинки по дорозі та інших побажання.

Sedric здатний вмістити до чотирьох осіб і їх багаж. У Volkswagen вважають, що в майбутньому автомобіль може знайти застосування як в пасажирських перевезеннях, так і в індивідуальному використанні.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Створено пластиковий електрокар масою 130 кг (+ФОТО)

0640_s2.jpg (43.54 Kb)

Зовні концепт має мало спільного з класичним дизайном автомобілів, приміром, у автомобіля відсутній звичний капот. Електричні батареї, які приводять в рух Sedric, розташувалися в підлозі електрокара. А лобове скло Sedric при бажанні можна перетворити в один великий екран. Чимало сюрпризів виявилося і в салоні Sedric. Автомобіль має всередині себе невелику теплицю, де можна виростити рослини.

3422_s3.jpg (46 Kb)

теги  Sedric


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини