Mercedes презентував гігантську вантажівку Urban eTruck (+ФОТО)

Главная страницаАвтоновини

Опубліковано: 01:00, 20/02/2017 ,
Джерело: e-move.com.ua   

2239_ur1.jpg (39.78 Kb)

Комерційне підрозділ Mercedes-Benz Trucks продовжує розвивати тему переведення своїх моделей на електроживлення.

Концепт великотоннажної вантажівки Urban eTruck показали зовсім нещодавно – на профільному автосалоні в Ганновері восени 2016 року, але вже скоро він вийде на дороги. Так, компанія повідомила, що в найближчі місяці eTruck відправиться на малосерійний конвеєр.

Mercedes-Benz Urban eTruck зацікавилися як мінімум 20 клієнтів, які працюють в сфері логістики, продовольства і переробки відходів. Перша партія Urban eTruck залишиться в Німеччині, а наступні будуть поступово розподілятися серед клієнтів з інших країн. Електровантажівка з'явиться в розпорядженні представників приватного бізнесу на 12 місяців, протягом яких клієнти зможуть користуватися повною технічною підтримкою відділу випробувань Mercedes-Benz Trucks, який має намір довести машину до ідеалу в процесі експлуатації.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Як виглядає Mercedes, що проїхав більше 1 млн кілометрів (+ФОТО)

Щоб покрити потреби всіх категорій потенційних покупців, Мерседес випустить одразу кілька варіантів eTruck повною масою від 18 до 25 тонн (вантажопідйомністю до 12,8 тонн). Частина вантажівок буде виконана з кузовом-рефрижератором і додатковою теплоізоляцією, у вигляді класичного продовольчого фургона, а також "трака" з бортовою платформою. Таким чином, фахівці Mercedes-Benz зможуть акумулювати максимальний обсяг даних про всі аспекти експлуатації перспективного Urban eTruck.

Що стосується силової установки вантажівки, то eTruck оснащений двома електромоторами, які в сукупності видають 250 кВт (340 к.с.) і 1000 Нм. А за їх живлення відповідає літій-іонні модулі ємкістю 212 кВтг, яких вистачає на 200 км шляху.

1403_ur2.jpg (.59 Kb)

теги  Mercedes-Benz Urban eTruck


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини