Caterham створює суперкар дорожче, ніж за 1 млн гривень (+ФОТО)

Главная страницаАвтоновини

Опубліковано: 00:05, 31/12/2016 ,
Джерело: auto.mail.ru   

2854_caterhm.jpg (27.04 Kb)

У найближчі роки британська компанія Caterham має намір почати виробництво недорогого спорткупе.

Розширити лінійку моделей, яка на сьогоднішній день складається з єдиного спорткара Caterham Seven шістдесятирічної давності, англійці хотіли ще п'ять років тому і почали спільно з Renault розробляти концептуальне спорткупе під кодовим найменуванням С120. Проте французи вирішили розробляти машину самостійно і від партнерства відмовилися. Втім, у англійців залишилися деякі напрацювання, які і повинні лягти в основу нової моделі. При цьому Caterham чесно визнає, що не зможе самостійно запустити у виробництво цей автомобіль, тому їм потрібен партнер.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Розкішний суперкар Ferrari J50 вийде виключно на ринок Японії (+ФОТО)

Caterham — фірма маленька, з вельми обмеженими можливостями, а на розробку і запуск спорткара буде потрібно від 50 до 75 мільйонів євро. Таких грошей у англійців немає, тому вони і розшукують партнера, який взяв би на себе частину витрат.

Майбутній спорткар буде задньопривідним, з переднім розташуванням двигуна і відносно недорогим. Ціна машини не повинна перевищити 35 000 фунтів. Як запевняють англійці, це буде автомобіль, розроблений і виготовлений "в повній відповідності з британськими спортивними традиціями".

теги  Caterham


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини