Українська Slavuta Nova з'явиться вже за два роки (+ФОТО)

Главная страницаАвтоновини

Опубліковано: 00:05, 20/10/2016 ,
Джерело: autocentre.ua   

40_slavuta.jpg (50.76 Kb)

Минулої весни ЗАЗ показав хетчбек Slavuta Nova, початок випуску якого було заплановано на 2017 рік.

Передбачалося, що випускатимуться ті ж моделі, що раніше (Lanos, Sens, Forza і Vida), до яких приєднається новинка — пікап Vida на газовому паливі. За попередньою інформацією, інша новинка, хетчбек Slavuta Nova (на фото), повинна була стати на конвеєр з наступного року.

"Запуск виробництва ЗАЗ Slavuta Nova буде визначатися і обумовлюватись головними базовими факторами: позитивне сприйняття потенційними споживачами і задоволення їх вимог, економічна доцільність виробництва, обумовлена обсягом виробництва 50 000 автомобілів в рік, включаючи експорт, а також при досягненні розміру внутрішнього ринку в 300 000 нових легкових автомобілів, наявності внутрішніх виробників, у співпраці з якими повинен бути досягнутий рівень локалізації не менше 50%/, і адаптація українського законодавства для виробників у відповідності з умовами країн ЄС", - зазначили у прес-службі ЗАЗ.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Український ЗАЗ починає роботу над новинками (+ФОТО)

У прес-службі зазначили, що зараз "ведеться збір відгуків від потенційних клієнтів", а значить, підготовка виробництва нової Slavuta навіть не починалася. Враховуючи цей факт, можна зробити висновок, що ринковий дебют новинки зрушиться на 2018 рік.

теги  Slavuta Nova


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини