Розкішний електричний кросовер Generation EQ від Mercedes (+ФОТО)

Главная страницаАвтоновини

Опубліковано: 00:05, 13/10/2016 ,
Джерело: auto.mail.ru   

5556_m1.jpg (71.4 Kb)

Дві останні літери у назві Generation EQ — це ще і назва нового бренду, який Mercedes-Benz запускає для розроблюваного в компанії цілого сімейства електромобілів. Схожим шляхом раніше пішли конкуренти з BMW, об'єднавши аналогічні розробки під окремою літерою i.

Зовнішній вид концептуального кросовера в компанії описують як "електричний". У традиційний силует кросовера а-ля GLC контрастно вписані холодні сині лінії та "гостра" діодна оптика — мимоволі згадується візуальний ряд з науково-фантастичного фільму Tron. Цікаво, що відсутні дверні ручки, камери замість дзеркал та інші футуристичні деталі присутні на більшості концептів, але до "серії" майже ніколи не дістаються. У випадку з Generation EQ не буде дивним, якщо все це з'явиться і на ринковому варіанті електрокросовера.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Офіційна презентація нового електрокара Volkswagen (+ФОТО)

Адже щоб зробити по-справжньому автомобіль майбутнього, рішеннями сьогоднішнього дня не обійтися. Mercedes-Benz давно вже розробляє ідею інтер'єру, який представляє собою комунікаційний простір — згадати хоча б концепт F 015 Luxury in Motion, на якому ми навіть поїздили. Generation EQ демонструє, що настає повний перехід від аналогових до цифрових інтерфейсів. Сенсорні дисплеї оточують водія скрізь — вони є навіть на спицях керма. А основний дисплей має діагональ 24 дюйми, як у невеликого телевізора!

7152_m2.jpg (68.96 Kb)

Особливість графічного інтерфейсу в тому, що він вміє адаптуватися під обстановку або може бути самостійно налаштований пасажирами в дуже широких межах. Тому всі знаходяться в салоні виявляються оточені доброзичливим, але чіпкми комунікаційним середовищем: хочеш — не хочеш, доведеться ковзати пальцями по моніторах і споживати, споживати нескінченну інформацію. Сидячи в індивідуальних кріслах і в оточенні адаптивного м'якого підсвічування світлого інтер'єру. Таку заспокійливу концепцію "пересувної вітальні" мерседесівці демонструють вже не вперше, так що варто чекати її серійного втілення.

Агрегатне компонування традиційне для сучасних електромобілів: по одному електромотору на кожну з осей і батареї в підлозі між ними. 408 к. с. 700 Н∙м забезпечують 5-секундне прискорення з місця до сотні, а батареї ємністю 70 кВт∙год дають запас ходу до 500 кілометрів. Заряджатися з високою швидкістю можна як по проводах, так і за допомогою технології індукції. Звичайно, в наявності і технології автономного водіння: поєднуючи наявні в пам'яті дані про маршрут з інформацією від сенсорів, Generation EQ здатний пристосувати темп і манеру їзди для більшої ефективності та комфорту руху.

9615_m3.jpg (42.43 Kb)

теги  Generation EQ


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини