Rolls-Royce створив авто з квадратними арками для коліс (+ФОТО)

Главная страницаАвтоновини

Опубліковано: 00:05, 18/06/2016 ,
Джерело: auto.mail.ru   

8015_r1.jpg (20.41 Kb)

У Лондоні в комплексі Roundhouse відбулася прем'єра концепт-кара Vision Next 100. Новий прототип являє собою бачення розкішного безпілотного автомобіля, який з'явиться на дорогах в 2040 році.

За пропорціями новий автомобіль відповідає Phantom Extended Wheelbase і досягає 5,9 м у довжину і 1,6 м в ширину. Як і у будь-якого Rolls-Royce, капот Vision Next 100 прикрашає фігурка "Дух екстазу". Крім того, "фішкою" автомобіля стали квадратні колісні арки, за якими ховаються 28-дюймові вузькі колеса, виготовлені вручну з 65 алюмінієвих деталей.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Rolls-Royce випускає набір сумок за 45 тис доларів (+ФОТО)

Як додають автори проекту, майбутнє автомобілів класу "ультралюкс", включаючи концепт Rolls-Royce Vision Next 100, буде засновано на чотирьох наріжних каменях: "персональному підході" (Personal Vision), "комфортабельній подорожі" (The Effortless Journey), "святилищі розкоші" (Grand Sanctuary) і "урочистому прибутті" (Grand Arrival). Наприклад, замовники автомобілів майбутнього зможуть самі брати участь у проектуванні свого автомобіля і замовити свій особистий унікальний екземпляр.

6209_r2.jpg (37.82 Kb)

теги  Rolls-Royce Vision Next 100


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини