Audi випустила спеціальний кросовер проти заторів (+ФОТО)

Главная страницаАвтоновини

Опубліковано: 00:05, 28/04/2016 ,
Джерело: auto.mail.ru   

8741_audi3.jpg (53.71 Kb)

Шоукар Audi connected mobility демонструє, що автомобіль — не єдиний вид індивідуального транспорту в місті

Для цього в задній бампер серійного кросовера Q3 вбудували док-станцію для гібрида лонгборду і самоката. Ця штука автоматично починає заряджатися кожен раз, як виявляється в надрах автомобіля, тому завжди готова підхопити естафету у справі перевезення свого власника.

Все це задумано для того, щоб проводити в дорожніх заторах мінімум часу. Навігаційна система автомобіля в реальному часі відстежує пробки і прокладає маршрут з урахуванням того, що частина шляху можна виконати на дошці з електричним приводом. Коли власник залишає кросовер на знайденій системою парковці і пересідає на лонгборд, навігація буде прокладати дорогу вже з допомогою смартфона водія.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Офіційні зображення оновлених Audi A6 та Audi A7 (+ФОТО)

5341_audi2.jpg (55. Kb)

Вбудована в надкомпактний чотириколісний транспорт батарея дозволяє йому набирати швидкість до 30 км/год і пересуватися без мускульної сили на відстані до 12 кілометрів. При цьому "дошка" може трансформуватися в одну з трьох форм-факторів: скутер, де смартфон кріпиться до керма, а рюкзак ставиться на спеціальний багажник; лонгборд (спортрежим) або вантажний візок, який автоматично слідує за власником.

4270_audi1.jpg (64.99 Kb)

теги  Audi connected mobility


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини