Китайський спорткар витрачає 0,18 літрів на 100 км (+ФОТО)

Главная страницаАвтоновини

Опубліковано: 01:00, 04/03/2016 ,
Джерело: auto.mail.ru   

75_k1.jpg (56.56 Kb)

Одним з найцікавіших експонатів Женевського автосалону став китайський автомобіль фірми Techrules.

Цікавий він тим, що в ньому застосовується ряд запатентованих китайцями технологій під загальною назвою TREV (Turbine Recharging Electric Vehicle). Головне ноу-хау — це використання газотурбінного двигуна з генератором для зарядки блоку батарей, які в свою чергу живлять шість електромоторів сукупною потужністю 1044 к. с.

У чисто електричному режимі китайський автомобіль може проїхати 150 км, а з повністю заправленим баком і зарядженими батареями — 1200 км. Гоночна модифікація може працювати на авіаційному гасі і бензині, а дорожня — на природному газі. При цьому китайці обіцяють фантастично низьку витрату палива на сотню пробігу машина витратить всього 0,18 л.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Китайці продають копію Acura MDX за 15 тис доларів (+ФОТО)

Крім того, автомобіль володіє неабиякими динамічними характеристиками: до стокілометрової позначки він розганяється за 2,5 с, а максимальна швидкість обмежена 350 км/год. Фірма Techrules впевнена, що розроблена ними "мікротурбінна" технологія має хороші перспективи і що нею можуть зацікавитися великі автомобільні концерни. Втім, і без них китайці будуть розвивати свій проект і далі в наступному році представлять ще досконаліший автомобіль, який можуть запустити у виробництво за наявності попиту.

8046_k2.jpg (50.92 Kb)

теги  Techrules


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини