Автобус у Нідерландах розігнали до 300 км/год (+ФОТО)

Главная страницаАвтоновини

Опубліковано: 01:00, 08/11/2015 ,
Джерело: radio24.ua   

3798_bus.jpg (33.91 Kb)

Ультрасучасний дизайн новинки зовсім не схожий на дизайн звичайного автобуса — скоріше на лімузин. Однак транспортний засіб зареєстровано в Нідерландах саме як автобус.

Дуже комфортний суперавтобус під назвою Wubbo Ockels Superbus налічує 16 дверей. Перевозити до 23 пасажирів він здатен зі швидкістю 250 км/год.
Очікується, що такі транспортні засоби курсуватимуть між великими містами країни по спеціально виділених для них смугах, які прокладатимуть поряд з існуючими автобанами.

Перевезення будуть здійснюватися не за розкладом, а на підставі замовлень, які надходитимуть у центральну диспетчерську. Superbus було створено інженерами з Делфтського технічного університету в рамках проекту з розробки високошвидкісних електричних автобусів для міжміських і міжнародних пасажирських перевезень на швидкості 250 км/год.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: "Богдан" показав перший український електроавтобус (+ФОТО)

Довжина автобуса становить 15 метрів. Кількість місць — 23. Автобус має 16 дверей, конструкція яких нагадує конструкцію "крила чайки". Крейсерська швидкість складає 250 км/год. Максимальна швидкість — 300 км/год. Середня дальність поїздки становить 215 км. Особливості підвіски полягають в тому, що при проходженні по спеціально підготовленій трасі автобус притискається максимально низько до дорожнього полотна, але при виході на звичайні дороги він здатний піднятися на 43 см. На проект вже витрачено приблизно 7 млн євро, більша частина з яких надійшла від Кабінету Нідерландів.

теги  Wubbo Ockels Superbus


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини