Honda Clarity Fuell Cell: Серійне авто, яке працює на водні (+ФОТО)

Главная страницаАвтоновини

Опубліковано: 01:00, 03/11/2015 ,
Джерело: f1analytic.com   

8302_f1.jpg (44.52 Kb)

У воднемобіля Toyota Mirai з'явився конкурент — седан Honda Clarity Fuel Cell.

Головна особливість "водневої начинки" — її компактність: інженерам вдалося розмістити електрохімічний генератор виключно в підкапотному просторі, не зменшивши об'єм салону. Таким чином, з часом на "водневу тягу" можна буде переводити вже існуючі моделі з традиційними двигунами внутрішнього згоряння.

Що стосується можливостей 4,9-метрового 177-сильного седана, то час зарядки воднем становить 3 хвилини, при цьому заявлена "далекобійність" — 700 км. Таким чином, за своїми характеристиками Honda Clarity Fuel Cell не сильно відрізняється від іншого японського автомобіля на паливних елементах — Toyota Mirai (154 к. с., заявлений запас ходу — 650 км).

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Нова Honda Civic стала довшою і красивішою (+ФОТО)

9145_f2.jpg (45.82 Kb)

Новачок повинен виявитися явно успішнішим за свого попередника. FCX Clarity було продано лише близько двохсот, притому машина пропонувалася обмеженому колу покупців і тільки на умовах лізингу. Новий Clarity Fuel Cell спочатку теж запропонують виключно чиновникам і великим компаніям, але потім стартують і масові продажі у багатьох країнах. Так, в Японії долучитися до водневого майбутньому можна буде за $63 500.

0824_f3.jpg (46.29 Kb)

теги  Honda Clarity Fuell Cell


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини