Українська поліція більше не отримує Toyota Prius (+ФОТО)

Главная страницаАвтоновини

Опубліковано: 00:05, 24/10/2015 ,
Джерело: autoconsulting.ua   

7183_prius.jpg (59.23 Kb)

Україна завершила придбання гібридних автомобілів на кошти, отримані за кіотським протоколом.

Всього Україна отримала від Японії 2000 гібридних автомобілів в обмін на квоти на викид вуглекислого газу. Згідно з договором з Іспанією і Японією про продаж 47 мільйонів одиниць шкідливих викидів, Україна повинна була отримати фінансування в розмірі 470 млн євро. Проте в української сторони виникли труднощі з освоєнням цих коштів, адже витрачати їх можна тільки на проекти, що сприяють охороні навколишнього середовища. Початковий термін повинен був закінчитися ще в 2012 році, але українській стороні вдалося розтягнути його до 2016 року.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Українська поліція вперше вийшла на дорожнє патрулювання (+ФОТО)

Toyota Prius для МВС, яких було закуплено близько 2000, стали не єдиним, на що пішли кіотські гроші. Вони були витрачені на переоснащення 348 автомобілів патрульної поліції та інші проекти, включаючи будівництво автономних комплексів енергозабезпечення, збір та утилізацію біогазу, будівництво біогазової установки.

За даним договором нових Prius Україна не отримає. Всі проекти повинні бути завершені до березня 2016 року, тому гроші доведеться витрачати на те, що не потребує часових затрат. Так, відбудеться заміна існуючих світильників на світильники на основі LED-технологій.

теги  Toyota Prius


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини