В Україні визначили "найсмачнішу" мережу заправок (+ФОТО)

Главная страницаАвтоновини

Опубліковано: 00:05, 22/09/2015 ,
Джерело: f1analytic.com   

2047_burger.jpg (120.67 Kb)

Центр споживчих експертиз перевірив якість бургерів на українських заправках.

У порівнянні Центру споживчих експертиз брали участь гамбургери WOG, ОККО, КЛО та Luxwen, а в якості "еталону" був використаний гамбургер McDonalds. Оцінкою зразків займалися фахівці Укрметртестстандарту, експерти та звичайні споживачі.

В лабораторії Укрметртестстандарту гамбургери, а точніше котлети з них, перевіряли на наявність "підсилювача смаку" глутамату натрію, а також вміст бактерій. Більше всього підсилювача смаку опинилася в м'ясі ОККО (4440 мк/кг). На другому місці — бургер з McDonalds (3330 мк/кг). В інших зразках вміст глутамату був значно нижчим: Luxwen — 1600 мк/кг, КЛО — 865 мк/кг, WOG — 850 мг/кг. Хвороботворних бактерій кишкової палички не було в жодному зі зразків. Загальна кількість мікробів було різним. Найбільш "стерильним" виявився бургер McDonalds, а з "заправних" варіантів — WOG. Найгірші показники у ОККО.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Українські водії купують дедалі менше бензину (+ФОТО)

Дегустаційна оцінка у всіх бургерів виявилося досить високою. Звичайні споживачі дали вищий бал (10) бургерам з McDonalds і WOG. Решта отримали по 9,5 бала. Експерти в цілому виявилися з ними згодні, видавши бургерам WOG 9,8 бала. McDonalds і КЛО отримали по 9,7 бала. Luxwen — 9,6, а ОККО — 9,3.

теги  WOG, ОККО, КЛО


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини