В Україні запровадять транспортну поліцію (+ФОТО)

Главная страницаАвтоновини

Опубліковано: 01:00, 18/09/2015 ,
Джерело: f1analytic.com   

5950_pyvovarsky.jpg (70.45 Kb)

Спеціальна транспортна поліція буде стежити за порушеннями при автомобільних перевезеннях в Україні.

Андрій Пивоварський, міністр інфраструктури України: "Найближчим часом для забезпечення ефективного контролю за безпекою руху та дотримання вагових норм на українські дороги вийдуть нові треновані люди з нульовою толерантністю до корупції. Зараз ми працюємо над тим, щоб забезпечити їм нормальні конкурентоспроможні зарплати, у них буде мотивація працювати чесно. Більш того, забезпечимо постійний відеонагляд за процесом перевірок".

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Україна почала будівництво нової магістралі (+ФОТО)

Одним з головних завдань нової служби буде розібратися з систематичним руйнуванням автомобільних доріг України перевантаженими фурами. Згідно з проектом постанови Мінінфраструктури, нові обмеження для доріг державного значення (1-3 категорії) складуть 40 т (11 т на вісь), а для доріг місцевого значення (4-5 категорії) — 22 т. Для порушників нових норм передбачені і штрафи, які складуть від 8500 до 85 000 гривень. А для систематичних порушників передбачено позбавлення прав водія, скасування ліцензії для компанії-перевізника або навіть конфіскація транспортного засобу.

Також Світовий банк профінансує встановлення автоматичних вагових комплексів на дорогах, які дозволять зважувати вантажівки в русі і відразу відправляти сигнал про порушення.

теги  Поліція, авто


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини