Яке авто підходить українцям під час кризи (+ФОТО)

Главная страницаАвтоновини

Опубліковано: 01:45, 17/09/2015 ,
Джерело: f1analytic.com   

7909_rio.jpg (34.19 Kb)

Сьогодні слова про те, що машина – не розкіш, а засіб пересування, знову стали популярними і часто вживаними.

Але найчастіше – в негативному контексті. Бо якщо ще три-чотири роки тому про купівлю авто задумувався чи не кожен представник середнього класу, то зараз із цим все набагато складніше.

І якщо колись майбутні водії мало задумувались про витрату палива та плату за обслуговування, то зараз на це все більше почали звертати увагу. Бо мало автомобіль купити, треба його ще й підтримувати в робочому стані. Саме тому замість "мажорних" Porsche, Range Rover і Land Cruiser на арену вийшли дешевші, але не менш надійні машини. Мова, звісно, не про Chery чи Lada, а про авто середнього цінового сегменту, котрі вселяють довіру своєю надійністю. На цьому фоні особливо виділяються автомобілі марки Kia. Основна перевага kia rio - вигідна ціна, котра потішить око будь-якого українця, який має стабільний дохід вище середнього. Розхід палива (менше шести літрів на сто кілометрів) теж змусить радісно битися серце кожного, хто вміє рахувати гроші.

Ціна на Kia Ceed є трохи вищою у порівнянні з rio, але це логічно і зрозуміло. Адже підвищений клас і комфорт завжди коштують більше. Та незмінною рисою всіх машинок, об’єднаних під брендом Kia залишається незмінним: максимальна надійність, зручність та економічність. В цій компанії точно вміють рахувати гроші і не витрачаються на «понти», котрі може й принесуть іміджеві здобутки, але коштуватимуть дуже дорого.

Прикладом цього є відсутність Kia у Формулі-1, котра вимагає колосальних витрат, а справжню користь приносить лише одиницям. Так, Mercedes і Ferrari дійсно виграють від того, що беруть участь у "Королівських перегонах", але ж вони на самій вершині. А от Honda, яка взялася за постачання двигунів McLaren, стала загальним посміховиськом. Хіба може бути щось кумедніше, ніж коли Фернандо Алонсо сам штовхає свій болід на трасі? Болід з двигуном Honda, до речі. Та конкуренти за таку антирекламу грошей би не шкодували. А тут японці самі напросились.

Хлопці з Kia добре знають золоте правило економії, котре каже, що багато грошей не в того, хто добре заробляє, а в того, хто мало витрачає. Саме такими і є їхні машини. Вони не мають зайвого лоску, зате прості і надійні у користуванні. Та й ціна дуже позитивна, що в наш час – далеко не зайве. Варто лише завжди пам’ятати, що скупий платить двічі, а хороші речі не можуть бути безкоштовними.

теги  Kia Rio, Kia ceed


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини