Українці вимагають у Порошенка скасувати акцизний збір на авто (+ФОТО)

Главная страницаАвтоновини

Опубліковано: 00:05, 08/09/2015 ,
Джерело: f1analytic.com   

3853_auto.jpg (39.83 Kb)

Петиція про скасування митних платежів та акцизу на автомобілі набрала більше 26 тис. голосів на сайті президента.

Згідно із законом України "Про звернення громадян", петиція, адресована президенту, повинна бути розглянута, якщо вона набрала більше 25 тис. голосів. Коли мета досягнута, процедура така: президент України Петро Порошенко має розпочати розгляд петиції не пізніше, ніж через 3 робочих дні після завершення набору голосів. Своє рішення про підтримку він має оголосити не пізніше, ніж через 10 днів з початку розгляду. Інформація буде опублікована на офіційному сайті президента.

"Відмініть мито та акцизний збір, скільки можна доїти народ. Цього немає в жодній цивілізованій країні", - зазначено у петиції.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Українці масово купують електрокари (+ФОТО)

Митні платежі в Україні дійсно є досить високими, особливо для старих автомобілів. Найдорожче обходиться акцизний податок, який нараховується по-різному для різних типів транспортних засобів. Для уживаних автомобілів з найбільш ходовим об'ємом двигуна коливається в межах 1-2 євро за 1 см3 двигуна. Крім того, нараховується мито в розмірі 10%, "спецмито" — 5%, імпортний збір — 5% і ПДВ — 20%. У деяких випадках після перетину кордону України старий автомобіль може подорожчати мало не в 4 рази.

теги  Петро Порошенко, авто


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини