Світлофори на дорогах замінять на лазерні стіни (+ФОТО)

Главная страницаАвтоновини

Опубліковано: 01:00, 18/08/2015 ,
Джерело: f1analytic.com   

3928_laser.jpg (.68 Kb)

Корейський дизайнер Чі Ханьюн звернув увагу, що водії та пішоходи нерідко не помічають, що рухаються на заборонений сигнал світлофора.

У підсумку дизайнер запропонував створити лазерний світлофор. Точніше, цілу "віртуальну стіну", яка проектувалася перед автомобілем і демонструвала голографічну картинку червоного кольору. Психологічно проїхати через таку — нехай і віртуальну перешкоду — дуже непросто, плюс яскрава "стіна" добре помітна при будь-яких погодних умовах.

Поки лазерний світлофор існує лише віртуально, але автор ідеї впевнений, що технічно реалізувати даний проект досить легко. Більш того, малопотужний проектор буде споживати менше енергії, ніж сучасні світлодіодні світлофори.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: На Одеській трасі вкрали суперсучасні дорожні знаки (+ФОТО)

Втім, у "віртуальної стіни" є і супротивники: оскільки голограма, що відтворює напис "STOP" і силуети пішоходів, частково обмежує видимість, таке нововведення може нашкодити, наприклад, водіям спецтранспорту — шофер "швидкої допомоги" не побачить людей, котрі переходять дорогу, а люди — наближається машину, котра наближається.

теги  Світлофор


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини