Росія потрапила у топ-5 країн світу з найгіршими водіями (+ФОТО)

Главная страницаАвтоновини

Опубліковано: 00:05, 28/07/2015 ,
Джерело: hronika.info   

9161_russia.jpeg (11.65 Kb)

Навколо водіння існує безліч стереотипів. Виявляється, поганими водіями вважають не лише жінок, але і цілі нації.

1. Китай. Китайці досить безтурботні на дорогах. Особливо сумно справи йдуть з китайцями, що живуть в мегаполісах. Через велике скупчення автомобілів на дорогах і недолік майстерності водіння у великих містах дуже часто трапляються жахливі аварії. А якщо згадати про якість місцевих автомобілів, стає страшно за життя китайців.

2. США. Головна проблема США – велика кількість підлітків за кермом. У Штатах машина є практично у кожного старшокласника, але далеко не усі вони упевнено поводяться на дорогах. Крім того, американці увесь час кудись поспішають, забуваючи при цьому думати про оточення.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Санкції зупинили роботу російського "АвтоВАЗу" (+ФОТО)

3. Нігерія. Ці африканці опинилися в цьому рейтингу через велику кількість аварій із смертельним результатом. В принципі, їх складно в цьому звинувачувати, враховуючи стан місцевих доріг. На дорогах найжахливіше поводяться мотоциклісти. Саме вони найчастіше стають винуватцями аварій.

4. Росія. У Росії є величезні проблеми із станом доріг. Проблема російських водіїв в тому, що вони часто не замислюються про наслідки і не звертають уваги на оточення. Крім того, на дорогах багато п’яних.

5. Індія. В Індії не проходять спеціального навчання водінню автомобіля, звичайно, це просто не могло не позначитися на способі водіння індійців.

теги  Водій


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини