КрАЗ похвалився стильним броньовиком "Кобра" (+ФОТО)

Главная страницаАвтоновини

Опубліковано: 01:00, 12/07/2015 ,
Джерело: autotheme.info   

9098_k1.jpg (47.36 Kb)

Сімейство бронеавтомобілів КрАЗ, що випускаються по ліцензії канадо-еміратської компанії Streit Group, поповнилося новою моделлю Cobra APC.

Бронеавтомобіль КрАЗ "Кобра", створений на базі позашляховика Toyota Land Cruiser 200, призначений для перевезення особового складу, посадових осіб та застосування в якості транспортного засобу для встановлення спеціальних засобів і розвідувальних систем. Система спостереження забезпечує цілодобове спостереження за місцевістю і дорогою через бронескло і з використанням різних приладів спостереження, в тому числі тепловізорів.

При виготовленні кузова автомобіля була задіяна балістична сталь з максимальною товщиною 6,5 мм, а днище для захисту від підриву на мінах виконано з 6 мм маловуглецевої сталі. В опціональному виконанні бронеавтомобіль може бути оснащений додатковими керамічними та композиційними Add-On броньовими плитами. Для аварійного покидання бронеавтомобіля в стелі кузова обладнані два люка.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Українські броньовики Козак-2 відправляють на фронт (+ФОТО)

7600_k2.jpg (52.65 Kb)

Салон автомобіля корисним об'ємом 5,7 кубічних метра має гнучку конфігурацію та в залежності від конкретних вимог тридверної модифікації кузова з розсадженням 2:6 (командир, водій і 6 членів екіпажу) або в п'ятидверній модифікації кузова з розсадженням 2:2:4 (командир, водій і екіпаж). Однак, тридверна версія не дозволяє десанту швидко покинути бронетранспортер у разі виникнення небезпеки або скористатися дверима в якості додаткового захисту від вогню стрілецької зброї. А перевантаженість десантом в шість чоловік з командиром і водієм не сприяє ефективному застосуванню бойової групи в ході раптового зіткнення з противником або відбиття удару із засідки. До того ж посадка десанту спиною до бортів не дозволяє вести вогонь у відповідь без значної витрати часу.

8135_k3.jpg (43.03 Kb)

Броньований моторний відсік автомобіля дозволяє захистити двигун від впливу стрілецької зброї і не перетворити авто в нерухомий об'єкт вогневого ураження. В якості силових агрегатів в моторному відсіку автомобіля можуть бути встановлені як дизельні, так і двигуни, що працюють на світлому паливі. В одному з варіантів пропонується установка дизельного 8-циліндрового мотора робочим об'ємом 4,5 літра, здатним розвивати потужність в 236 кінських сил. Альтернативою йому може бути бензиновий 8-циліндровий 5,7-літровий двигун з максимальною потужністю 381 кінську силу. Капотне компонування моторного відсіку дозволяє при підриві на міні чи фугасі поглинути основну частину енергії вибухової хвилі. Броньований паливний бак вміщує 93 літри пального.

2554_k4.jpg (39.51 Kb)

теги  КрАЗ "Кобра"


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини