Українські броньовики Козак-2 відправляють на фронт (+ФОТО)

Главная страницаАвтоновини

Опубліковано: 00:05, 07/07/2015 ,
Джерело: censor.net.ua   

4517_k1.jpg (42.72 Kb)

Ряди бойової техніки Нацгвардії поповнять 10 нових броньованих автомобілів Козак-2, розроблених і вироблених київським підприємством НВО "Практика".

Начальник відділу розвитку НВО "Практика" Сергій Вілков: "Основне завдання цієї машини - максимальний захист екіпажу. Крім кулезахисних властивостей, упор зроблено на захист від мін і саморобних вибухових пристроїв. При цьому машина досить мобільна і маневрена - часто такі машини їздять в містах. По суті Козак-2 - це щось середнє між військовим джипом та бронетранспортером. Такі автомобілі створені для умов партизанської війни, тобто ведення асиметричних бойових дій.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Українці сконструювали для АТО штурмовий броньовик "Крокодил" (+ФОТО)

Козак-2 відповідає всім світовим стандартам броньовиків класу "MRAP" (mine resistant ambush protected - захищений від підриву і атак із засідок). Цей клас поділяється на три гілки: наш автомобіль за своїми характеристиками належить до другої з них, і схожий з Dingo - німецьким бронеавтомобілем, який дуже добре себе зарекомендував. Вони навіть чимось схожі візуально.

3670_k2.jpg (53.42 Kb)

Козак-2 - багатофункціональний автомобіль. Його можна використовувати для вивезення поранених, можна встановити і міномет, і кулемет, якщо стоїть таке завдання. У цих 10 машинах, які зроблені за техзавданням Нацгвардії, на башті встановлено кронштейн під кулемет калібру 12,7 мм. Сьогодні у виробництві знаходиться ще одна партія бронеавтомобілів Козак-2".

8455_k3.jpg (41.58 Kb)

теги  Козак-2


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини