Українська поліція отримала нові авто (+ФОТО)

Главная страницаАвтоновини

Опубліковано: 01:00, 04/05/2015 ,
Джерело: kh-news.net   

94_police.jpg (87.45 Kb)

Під час візиту у Харків голова МВС України Арсен Аваков представив нові авто, на яких патрулюватимуть місто поліцейські.

Як стало відомо, робоче місце патрульного буде оснащено планшетом, через який буде здійснюватися доступ до бази даних і системи, яка дає можливість ефективно і швидко реагувати на завдання. Очікується, що час прибуття за викликом становитиме 5 - 7 хвилин. Крім того система, до якої забезпечать доступ патрульним, буде підключена до реєстру адміністративних протоколів. Рішення будуть прийматися відразу ж на місці. При цьому контроль буде здійснюватися за машиною, відповідно за нею будуть значитися і штрафи. Буде вестися історія кожного автомобіля.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Infiniti створила спорткар Vision GT (+ФОТО)

Крім того в нових авто встановлена система відеофіксації транспортних засобів, яка може розпізнавати номери і проводити їх перевірку за реєстрами. Вона функціонує в якості єдиного комплексу пошуку, здійснюваного автоматично. Також система здійснює автоматизований контроль за тим, що відбувається на дорогах, крім того проводиться відеореєстрація. У випадку, якщо фіксується транспортний засіб, що перебуває в розшуку, подається звуковий сигнал.

Варто відзначити, що патрульним не доведеться відволікатися від виконання своїх основних функцій. Теоретично система виключає можливість зловживання службовими обов'язками, оскільки дані відразу ж передаються на центральну систему.

теги  МВС


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини