Нова Toyota RAV4 зміниться кардинально (+ФОТО)

Главная страницаАвтоновини

Опубліковано: 01:00, 05/04/2015 ,
Джерело: ukrautonews.com   

1262_t1.jpeg (25.81 Kb)

На стендах Toyota в Нью-Йорку відгриміла подвійна прем'єра - компанія викотила фейсліфтову RAV4 2016 модельного року і її гібридну версію з нехитрою припискою Hybrid.

Фейсліфт сильно торкнувся оптики, обвісу по колу, решітки радіатора та набору коліс з колірними схемами. Разом з тим крос отримав нову SE-версію, яку відрізняють трохи змінений передній бампер, повністю світлодіодна оптика, переналаштована підвіска і 18-дюймові катки.

У салоні ж редизайн в основному звівся до поліпшених матеріалів обробки плюс додаткових варіацій оформлення. З більш-менш значних обновок варто підмітити інші ручку КПП і приладову панель.

6263_t2.jpeg (26.05 Kb)

Про апдейт техніки стандартної модифікації ніякої інформації немає (ймовірно, таких і не проводилося), а щодо гібридного варіанта - тут використані 2,5-літровий мотор в чотири циліндри, варіатор eCVT і електромотор, що відповідає за обертання задніх коліс. Привід, відповідно, повний - відповідає за його роботу система з промовистою назвою Electronic On-Demand All-Wheel-Drive. Повних ТТХ поки, на жаль, немає, але Toyota запевняє, що RAV4 Hybrid кращий за звичайного побратима і в потужності, і в динаміці.

7885_t3.jpeg (60.47 Kb)

теги  Toyota RAV4


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини