Yamaha показала оновлений мотоцикл XV950 Racer (+ФОТО)

Главная страницаАвтоновини

Опубліковано: 01:00, 27/03/2015 ,
Джерело: auto.tsn.ua   

0340_y1.jpg (68.42 Kb)

Компанія Yamaha представила спеціальну версію "Racer" свого кастом-боббера XV950 із серії Sport Heritage.

Мотоцикл Yamaha XV950 Racer зберіг колишній двигун: V-твін повітряного охолодження, який видає 52 к.с. і 79,5 Нм. Основними відмінностями від базової версії стали кліпони замість керма-палки, можливість швидкого демонтажу задніх підніжок і обвіс в стилі каферейсерів.

Висота сидіння збільшилася на 75 мм відносно базового XV950 і становить тепер 765 мм. За заявами Yamaha, це дозволило поліпшити централізацію мас, що позитивно вплинуло на керованість мотоцикла. Мотоцикл отримав заглушку поверх пасажирського сидіння, так що можна запросто переробити мотоцикл в "егоїста". Також змінилася форма обтічника-бікіні над фарою і бічних кришок під сидінням, які імітують таблички під стартовий номер. Також мотоцикл отримав змінені важелі і лапку КПП, а прилади трохи змінили своє місце розташування на кермі.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: BMW презентувала власний мотоцикл Urban Racer (+ФОТО)

Зазвичай подібного роду стайлінг не торкається конструктивних елементів, проте "рейсер" отримав і нові підвіски зі збільшеними, щодо базової версії, ходами. Разом з мотоциклом, Yamaha випустила і каталог оригінальних аксесуарів, в якому можна знайти прямоточний вихлоп Akrapovic, спортивний повітряний фільтр, а також аксесуари Rizoma.

9372_y2.jpg (74.84 Kb)

теги  Yamaha XV950 Racer


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини