Мартін Вітмарш висловився на захист Серхіо Переса

Главная страницаНовини

Опубліковано: 21:12, 28/05/2013 ,

20987_sergio_perez_-_martin_whitmarsh.jpgАгресивна поведінка на трасі Серхіо Переса в Монако знову привернула увагу інших пілотів. За 7 кіл до фінішу при спробі обгону Кімі Райкконена на виході з тунелю їх машини зіткнулися, що викликало обурення з боку фіна. Ще по ходу дистанції в розмові у боксахх Кімі засумнівався в інтелектуальних здібностях мексиканця, а після фінішу ясно дав зрозуміти, що розмовляти з Серхіо марно, і ефективною може бути тільки фізична розправа.

Фернандо Алонсо, якого Перес обігнав в шпильці, був менш емоційний, проте також відзначив зайву гарячність пілота McLaren. Однак бос команди McLaren Мартін Вітмарш не згоден з цією критикою.

"Не думаю, що є багато приводів для скарг на Серхіо, - сказав Мартін Вітмарш. - В Монако таке іноді трапляється. Мене радує його дух і підхід до справи. Звичайно, іноді він переходив межу, але мені здається, він провів відмінні обгони. Я задоволений його виступом. Він налаштований на боротьбу.

На інцидент між ним і Райкконеном можна дивитися по-різному. Серхіо вважає, що Кімі не залишив йому місця і відправив у стіну, і я можу зрозуміти цю точку зору. Кімі говорить, однак, що він захищав свою траєкторію, а Серхіо поводився дуже агресивно. Це був, звичайно, дуже ризикований маневр, але в гонках ви повинні ризикувати. Якщо ризик виправдовується - ви герой, якщо ні – на вас чекає розчарування".

теги  Серхіо Перес, Кімі Райкконен


В ТЕМУ:
    Система Orphus

    Розкажи друзям:
     Головні новини


    Останні новини
    1