Льюїс Хемільтон: 40 очок у трьох гонках - несподіваний результат

Главная страницаНовини

Опубліковано: 15:10, 15/04/2013 ,

468x351_q8.jpgКоментуючи підсумки минулого Гран-Прі, в якому він стартував з поула і фінішував третім, Льюїс Хемільтон заявив журналістам, що він не думає про титул. Зараз його головна мета - допомогти команді добитися ще більш серйозного прогресу.

"Я б хотів перемогти в Шанхаї, але двоє пілотів виявилися швидшими і тепер нам потрібно зрозуміти, в чому ми їм поступилися і як домогтися більшого - це наша головна мета, - сказав Льюїс Хемільтон. - Чи шкодую я про упущену перемогу? Все залежить від точки зору - склянка або наполовину повна, або наполовину порожня. Я дивлюся на ситуацію з оптимізмом і вважаю, що вона наполовину повна, оскільки знаю, що добився максимуму від машини.

Поки я не думаю про титул. Я радий, що машина дозволяє стабільно боротися за подіум, 40 очок у трьох гонках - несподіваний результат. Ми не розраховували, що виявимося настільки конкурентноздатними, але ніхто не знає, що буде далі. У Шанхаї Ніко не зміг фінішувати через проблеми з машиною - подібне у будь-який момент може статися і зі мною. Схрестимо пальці, щоб цього не трапилося ".

теги  Льюїс Хемільтон


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини