У Мерседес незадоволені роботою машини в Австрії

Главная страницаНовини

Опубліковано: 11:06, 23/06/2014 ,

4028_25509.jpg (47.53 Kb)На Гран Прі Австрії пілоти Mercedes знову зіткнулися з серйозними проблемами через неефективну роботи системи охолодження.

Незважаючи на черговий переможний дубль, Льюїс Хемілтон і Ніко Росберг регулярно повідомляли по радіо про збої системи ERS через перегрів. Крім того, британець скаржився на перегріті гальма, а Росберг зіткнувся з серйозними труднощами, коли опинився в трафіку позаду Серхіо Переса.

«Переможний дубль дався нам дуже нелегко. Виникали ситуації, яких ми не очікували. Причому це пов'язано з системою охолодження. В цей раз погано працювали гальма, тому що на прямих вони не встигали охолоджуватися. Та й температура повітря в гонці була вище, ніж у попередні два дні, що трохи застало нас зненацька. А ось Williams вдалося відмінно попрацювати, і мені здається, у них не було таких проблем, тому нам довелося непросто.

З іншого боку, наші інженери, які відповідають за роботу силової установки і шасі, чудово впоралися зі своїми завданнями. Наша команда вважає за краще налаштовувати однаково обидві машини. А після проблем в Канаді, ми зобов'язані були гарантувати, що контролюємо роботу основних агрегатів.

Ми хочемо уникати ситуацій, коли гонщики борються між собою, ризикуючи втратити перемогу. І на старті гонки такі обставини викликали в нас тривогу. Фінальна частина гонки вийшла самою спокійною, оскільки ми бачили, що йдемо швидше Валттері Боттаса. І ми просто стежили, щоб машина працювала в прийнятному температурному діапазоні», - розповів керівник Mercedes Motorsport Тото Вольфф.

теги  Гран Прі Австрії, Мерседес


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини