Феттель: Red Bull ніколи не домінував так, як Mercedes зараз

Главная страницаНовини

Опубліковано: 11:07, 22/05/2014 ,

6145_7a8161d085144fb17359d6dfdde1bf87.jpgЧинний і чотириразовий чемпіон світу Себастьян Феттель вважає, що домінування Mercedes в сезоні 2014 відрізняється від того, як перемагала в минулі роки команда Red Bull.

«Думаю, Mercedes знаходиться в іншій ситуації порівняно з нами, - каже Феттель. - Ми ніколи не були в такому становищі. Звичайно, зараз можна згадати минулі роки і сказати, що ми легко домінували. Але я не пам'ятаю, щоб ми вигравали п'ять гонок поспіль на початку сезону. Безумовно, ми сильно провели другу половину минулого сезону, але якщо подивитися на відриви і хід перегонів, то можна сказати, що це була зовсім інша історія.

Red Bull лідирувала протягом декількох років, ми знаємо, що це. Зараз лідирує Mercedes, і буде справедливо сказати, що вони заслужили на це, оскільки впоралися з роботою краще інших».

Також Себастьян Феттель прокоментував чутки про можливий перехід технічного директора Едріана Ньюї в Ferrari.

«Сподіваюся, ці чутки не виправдаються. Я чув розмови на цю тему, але вони з'являються постійно, - говорить Себастьян. - Не знаю, чому кожен рік доводиться відповідати на одне і те ж питання про Едріана».

теги  Феттель, Ред Булл


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини