ЗМІ знову взялись за конфлікт у "Мерседес"

Главная страницаНовини

Опубліковано: 08:41, 30/07/2014 ,

669fdd00a414d9e56133a6f2e605f5e2.jpg (18.23 Kb)Неоднозначний епізод на Гран Прі Угорщини, коли Льюїс Хемільтон відмовився пропустити вперед Ніко Росберга, дав привід журналістам з новими силами обговорювати нюанси ситуацію всередині Mercedes.

Сам Хемільтон після гонки заявив, що не бачив необхідності втрачати пару секунд заради напарника, який їхав з іншої стратегії, адже вони є конкурентами в боротьбі за титул. Причому на фініші Льюїс випередив Ніко на саму малість, так що добавка пару секунд до його результату поміняла б пілотів Mercedes місцями.

Німецькі ЗМІ відзначають, що Росберг хоч і старався давати стримані коментарі після фінішу, все-таки його поведінка була зухвалою. Зокрема, він одягнув фірмову кепку Mercedes козирком назад (так само як і емблемою команди), даючи досить різкі відповіді на питання, не позбавив чи Хемільтон його можливої перемоги, порушивши накази команди.

«Теоретично, я міг виграти. Хоча почекайте, давайте краще дотримуватися версії Тото (Вольффа - ред.). У нього є всі дані, тому краще дізнатися його думку. Він краще за всіх розбирається», - відповів після гонки Росберг.

теги  Мерседес, Нікі Лауда, Нікол Росберг, Льюїс Хемілтон


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини