Луїс Разіа веде переговори з Force India

Главная страницаНовини

Опубліковано: 09:07, 29/04/2013 ,

luiz_razia_2012.jpgПеред початком сезону минулорічний віце-чемпіон GP2 Луїс Разіа підписав контракт основного пілота з командою Marussia, але ще по ходу зимових тестів його довелося розірвати - спонсори бразильця не змогли заплатити за його виступи. У підсумку Marussia підписала контракт з Жюлем Бьянкі, а Луїс Разіа зараз веде переговори з приводу роботи на п'ятничних вільних заїздах у складі Force India, щоб в разі сприятливого збігу обставин у наступному році сісти за кермо основної машини, але для цього теж потрібні спонсори.


"Шанс є, у Force India зацікавлені в реалізації цього проекту, - Луїс Разіа. - Команда хоче все зробити вірно, їм потрібен довгостроковий, принаймні - дворічний проект, щоб наступного року я зміг сісти за кермо основної машини, але для цього необхідно знайти спонсорську підтримку ".

Цього року саме представники Force India звернулися до Pirelli, запропонувавши виділити додатковий комплект шин по п'ятницях для роботи молодих пілотів. Очевидно, команда дійсно планує дати шанс комусь із дебютантів, щоб підготувати резерв на наступний сезон.

теги  Луїс Разіа, Marussia, Force India


В ТЕМУ:
    Система Orphus

    Розкажи друзям:
     Головні новини


    Останні новини