Феттель: Шансів перегнати Mercedes немає

Главная страницаНовини

Опубліковано: 01:33, 06/06/2014 ,

5ad4393f2180223f86dd3dd630ffa6.jpgПісля шести перших етапів 2014 року чинний чемпіон світу Себастьян Феттель займає лише шосте місце в особистому заліку і поступається лідеру Ніко Росбергу 77 очок.

Пілот Red Bull визнав, що відставання для боротьби за титул занадто велике, і навряд чи його допоможе скоротити боротьба пілотів Mercedes.

«Відставання від Mercedes дуже велике. Не думаю, що нам допоможе боротьба Льюїса Хемільтона і Ніко Росберга. Звичайно, якщо вони зіткнуться, то втратять очки. Але вони досить розумні, щоб уникнути цього, тому навряд чи на це можна розраховувати, - заявив Феттель. - У будь-якому випадку, у них величезний відрив, і одне зіткнення нічого не змінить. Може бути, нам допоможуть подвійні очки у фінальній гонці сезону... Хто знає.

Mercedes виграла всі гонки в цьому сезоні, і кожен раз, коли обидві їхні машини фінішували, вони посіли два перших місця. Думаю, з 1988 року жодна команда так не домінувала».