Льюїс Хемілтон хоче збільшити видовищність тестів

Главная страницаНовини

Опубліковано: 11:51, 29/04/2014 ,

4314_291642.jpgГонщик Мерседеса вважає, що керівництво Формули-1 має вжити заходів, які гарантували б більш активну роботу команд на трасі під час тренувань, тоді як зараз всі вважають за краще берегти гуму і не навантажувати зайвий раз двигун і інші вузли.

По ходу заключній тренувальної сесії в Шанхаї відразу чотири пілоти не показали залікового часу, а найбільша кількість пройдених кіл виявилося в активі гонщика Марусі Жюля Бьянкі - 14.

Більшість інших учасників Гран-прі Китаю в суботу вранці проїхали менше десятка кіл.

Хемілтон закликав знайти можливість, щоб глядачі на трибунах могли спостерігати за постійною роботою машин на трасі.

Льюїс пропонує розширити практику цього року, яка передбачає можливість використання додаткового комплекту гуми в першому тренуванні.

"Я відчуваю певну незручність перед людьми, які за перші півгодини сесії можуть спостерігати тільки за одним автомобілем на трасі. Думаю, в цьому питанні можна придумати щось ще", - підкреслив Льюїс.

"Коли я раніше сам дивився етапи Формули-1, то завжди хотів спостерігати, як пілоти їздять на трасі. Тепер, дивлячись з позицій гонщика, я бачу, що ми часто просто виходимо з боксів, але не виїжджаємо на трасу, і мені прекрасно зрозуміло, що відчувають глядачі в той момент".

"Зараз ми не можемо проїхати занадто велику дистанцію з одним двигуном, тому на кожній сесії ми обмежені 15 або 16 колами. Якщо б не ці обмеження, то ми б куди більше часу проводили по трасі, намотуючи по 30 або 40 кіл на кожній сесії".

"Думаю, глядачам сподобалося таке б куди більше. Так і ми могли б активніше допрацьовувати автомобілі".

теги  Льюїс Хемілтон, Мерседес


В ТЕМУ:
    Система Orphus

    Розкажи друзям:
     Головні новини


    Останні новини