Хемілтон: Я не послухався і переміг

Главная страницаНовини

Опубліковано: 18:59, 07/09/2014 ,

97459.jpg (45.53 Kb)Льюїс Хемілтон в Монці стартував з поула, але втратив відразу кілька місць на старті через технічні проблеми.

Тим не менше, йому вдалося випередити Масу і Магнуссена, після чого він наздогнав Росберга. Як зізнався Льюїс після фінішу, інженери радили йому відкласти атаку до останніх кіл, намагаючись зберегти шини, але Хемілтон волів атакувати і в підсумку змусив Ніко помилитися.

- Є кнопка, яку потрібно натиснути по ходу процедури старту. Вона включає спеціальний режим, допомагає контролювати оберти двигуна. Після цього ви просто включаєте передачу, відпускаєте зчеплення, і старт проходить ідеально. Але вона не спрацювала. Я думав, що під час старту проблем не виникне, але вона не спрацювала знову.

Це було дуже дивно, такого ніколи раніше не траплялося. Я спробував прискоритися, але обороти двигуна гуляли вгору і вниз. На щастя, я втратив не так багато позицій. Ми ніколи не практикували старт в такому режимі, тому я поняття не мав, що робити. Я просто вжал педаль в підлогу, і сподівався на краще!

Після піт-стопа інженер сказав мені, що потрібно залишатися позаду, але я знав з досвіду, в тому числі і цього року, що таким чином обігнати Ніко мені не вдасться, тому вибрав інший варіант. Машина в той момент вела себе чудово, і я був ближче до Росберга, ніж в будь-який інший момент. На попередньому відрізку на старих шинах мені було важко переслідувати Ніко, так що я знав, що найкраща можливість у мене буде саме в початку відрізка. Тому вирішив атакувати.

У нас відмінна команда, зі мною працюють люди, які дають мені поради. Вони надають мені інформацію, і я сам вирішую, як її використовувати. Я відчував, що мав хороший темп, відчував, що повинен був його використовувати, і розумів, що іншого шансу може не бути. Я знав, що це відмінний момент для того, щоб чинити тиск на Ніко. Я робив подібне пару гонок тому, і тоді йому це не сподобалося, тому я спробував знову».

теги  Гран Прі Італії, Хемілтон


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини