Renault: Ми вже домоглися прогресу

Главная страницаНовини

Опубліковано: 11:04, 12/05/2014 ,

6907_87b6992cb55895e9a144e779387d3928.jpgКерівник гоночних програм Renault Sport F1 Ремі Таффен залишився задоволений підсумками Гран Прі Іспанії, де в першій десятці виявилося три автомобілі з двигунами французького виробника.

Крім традиційно хорошого виступу команди Red Bull прогрес був помічений у команди Lotus, правда, Пастор Мальдонадо сам зіпсував собі уїк-енд, а на машині Романа Грожана виникли проблеми з силовою установкою Renault.

«Третє та четверте місця Даніель Ріккіардо - максимум, який був можливий. Автомобіль Mercedes залишається дуже конкурентними, причому їх перевага істотна, але одразу чотири колективи позаду німців вели цікаву боротьбу, тому силові установки вже ближче за своїм потенціалом.

Нам приємно відзначити прогрес Lotus, оскільки Е22 став демонструвати високий темп. Трохи розчарувала швидкість Toro Rosso і Caterham, які відчували брак у темпі по ходу гонки.

В цілому нам вдалося зробити якісний крок вперед в Іспанії в питаннях розподілу енергії і витрати палива, що позначилося на керованості. Але я думаю, зараз ми здатні використовувати лише 90% потенціалу мотора, так що будемо далі працювати над прогресом. Нас чекають тести на цьому тижні, а в Монако постараємося зробити ще один крок у правильному напрямку», - заявив Таффен.

теги  Рено, Renault

В ТЕМУ:
Система Orphus


Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини