Шеф Red Bull: Нові керівники Ф-1 демократичніші за Екклстоуна

Главная страницаНовини

Опубліковано: 01:00, 09/02/2019 ,
Джерело: espn.com   

0240_ho.jpeg (37.24 Kb)

Керівник Red Bull Крістіан Хорнер похвалив Liberty Media за демократичність.

"За часів Берні Екклстоуна ви б ніколи не почули від промоутера поганого про нього, оскільки вони не бачили б етап Гран Прі в наступному році в такій ситуації. У Берні був інший спосіб ведення бізнесу. Liberty Media намагається діяти демократичним шляхом. Промоутери отримують від них набагато більше, ніж отримували при Берні, з точки зору свободи дій, щодо яких раніше існували жорсткі обмеження.

Чим більше ви даєте, тим більше вони хочуть - це інстинктивно. Берні керував дійсно важким і складним кораблем за допомогою диктатури. Якщо вам щось не подобається, ви не отримаєте гонку в наступному році. Тут же спосіб роботи інший. Я думаю, Liberty незвично, що частина цього бізнесу ведеться через ЗМІ. До цього не звикли в американському спорті. Американський спорт працює в США, але це не працює в глобальному сенсі. Формула-1 повинна по-різному працювати на різних ринках. Це як і раніше один з найбільших видів спорту в світі, і тут не можна просто застосовувати американський підхід, враховуючи, що цей чемпіонат вже 70 років на світовій арені.

Деякі речі Liberty Media зробили добре, а деякі сильно відрізняються від того, що було раніше. Хвилює питання, в чому їхній план, як фінансовий, так і нормативний, що вони хочуть бачити в Формулі-1 після 2021 року. Чи підходять нинішні боси для Формули-1? Покаже час. Можна буде судити про це, коли ми побачимо, що станеться з Формулою-1 після 2021 року", - вважає Хорнер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Керівник Ф-1: Більшість автодромів нас підтримала

теги  Крістіан Хорнер, Берні Екклстоун


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини