Ді Монтедземоло пояснив, чому Алонсо покинув Ferrari

Главная страницаНовини

Опубліковано: 08:00, 22/11/2018 ,
Джерело: bbc.com   

5101_mo.jpg (41 Kb)

Колишній керівник Ferrari Лука ді Монтедземоло згадав перебування в команді Фернндо Алонсо.

"На тестах в 2014 році Кімі сказав мені: у мотора немає потужності. На третій день за кермо сів Фернандо і сказав те ж саме. І я зрозумів, що сезон програний, адже було неможливо працювати з двигуном, бо правила були заморожені. Думаю, це був момент, коли Фернандо сказав: "Якщо я продовжу залишатися в Ferrari, то ніколи знову не виграю чемпіонат". Тому що це був дійсно шокуючий момент.

До певного моменту я робив все можливе, щоб переконати Алонсо і мотивувати його на майбутнє. Але потім виникли два елементи. Перший: я майже напевно сам залишав Ferrari. Так що я не хотів занадто сильно тиснути на Фернандо, тому що не був би здатний стримати слово перед ним. Для мене було б некоректно переконати Фернандо залишитися і потім піти. Фернандо сказав би: "Послухай, чому ти не сказав мені, що збираєшся йти?" І другий елемент: я побачив, що Фернандо невпевнений. Для мене настрій пілота - це найважливіше.

Ми ніколи не обговорювали з ним фінансові питання. Це питання ніколи не стояло на порядку денному, принаймні - в спілкуванні між нами. Іншими словами, він пішов з Ferrari не через фінансові умови. Більш того, не можна сказати, що ми його не намагалися зберегти, використовуючи цей важіль. Просто у нього не було мотивації, він був сповнений сумнівів. До того ж великий вплив на нього мав батько. Він сказав йому, що настав час покинути Ferrari, що з цією командою він не виграє титул і для виконання цього завдання потрібно шукати інші варіанти", - зізнався ді Монтедземоло.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Алонсо: Формула-1 стала надто прогнозованою

теги  Фернандо Алонсо, Лука ді Монтедземоло, Ferrari

В ТЕМУ:
Система Orphus


Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини