Абітебуль: Renault зробить все, щоб Red Bull пошкодував

Главная страницаНовини

Опубліковано: 01:00, 21/06/2018 ,
Джерело: autosport.com   

5677_cyril.jpg (35.46 Kb)

Керівник Renault Сіріль Абітебуль висловився стосовно переходу Red Bull на мотори Honda.

"Ми зробимо все можливе, щоб змусити їх пошкодувати про це. Під цим я маю на увазі те, що наша заводська команда повинна на трасі показувати якомога кращий результат. Я з нетерпінням чекаю прибавки в швидкості, після того як у нас з'явиться наступна специфікація силової установки. Вона буде представлена ​​трохи пізніше, і на даний момент немає підстав вважати, що Red Bull її не отримає.

В цілому я не здивований рішенням Red Bull. У 2017 році в Сингапурі ми оголосили, що наша співпраця з Toro Rosso закінчується, а також анонсували припинення партнерства з Red Bull після 2018 року. Хоча в Red Bull і попросили нас бути трохи стриманішими в цьому питанні. Ця новина для нас лише підтвердження того, що і без того витало в повітрі.

Упевнений, що їх рішення пов'язане не тільки з двигунами, а й з чимось більшим. Є кілька речей, які ми не можемо запропонувати. Це і фінансова підтримка, і статус заводської команди. В кінцевому підсумку те, що ми будемо співпрацювати лише з McLaren, - плюс для нас. Ми зможемо сфокусуватися на власних завданнях. Тому як амбіції і вимоги такої великої команди, як Red Bull, відволікають від нагальних проблем", - зазначив Абітебуль.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Марко пояснив, чому Red Bull обрав Honda

теги  Сіріль Абітебуль, Renault, Red Bull


В ТЕМУ:
    Система Orphus

    Розкажи друзям:
     Головні новини


    Останні новини