Штайнер: Поки помилки - звична справа для Haas

Главная страницаНовини

Опубліковано: 01:00, 19/05/2018 ,
Джерело: racefans.net   

42_sht.jpg (27.36 Kb)

Гоночний директор Haas Гюнтер Штайнер підбив підсумки виступів команди на початку сезону.

"Помилки засмучують. Але що можна зробити? Вони залишаються в минулому. Тепер ми повинні зосередитися на тому, щоб їх не повторювати. Якщо буду засмучений і розчарований тим, що сталося, то навряд чи це допоможе нам рухатися вперед. Ми розуміємо, що втрачаємо очки там, де не повинні. Але наші боліди потужні. Не сказав би, що нам щастило, а ми не використали удачу, ні, шанси були заслуженими. Нам потрібно їх використовувати, тоді все буде добре.

Найважливіший аспект Формули-1 полягає в тому, що після помилок ти повинен стати сильніше. Чи зробила наша команда висновки після допущених помилок? Думаю, після Гран Прі Австралії ми стали сильнішими. Ми проаналізували те, що сталося і зосередилися на тому, щоб таке більше не відбувалося.

Відчуваю відповідальність за те, що відбувається. Немає нічого поганого, що я це визнаю. Але що можна зробити? Готувати машину для кожного Гран Прі і посилено готуватися до гонки, не допускати колишніх помилок. У нас молода команда, а молодості властиві помилки. Не думаю, що нам потрібні інші пілоти, у нас все в порядку", - підкреслив Штайнер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Шеф Haas: Ми здатні зійти на подіум вже цього року

теги  Гюнтер Штайнер, Haas F1


В ТЕМУ:
    Система Orphus

    Розкажи друзям:
     Головні новини


    Останні новини
    1