Гоночний директор FIA розкритикував претензії Феттеля

Главная страницаНовини

Опубліковано: 01:00, 16/05/2018 ,
Джерело: racefans.net   

4728_whiting.jpg (23.3 Kb)

Гоночний директор FIA Чарлі Вайтінг не розуміє, що має на увазі Себастьян Феттель, коли говорить про лазівку під час віртуальної машини безпеки.

"Я не зовсім розумію, про що говорить Феттель. Режим VSC передбачає, що пілот повинен їхати повільніше на 30%, гонщики повинні слідувати один за одним. Заміри інтервалів робляться кожні 50 метрів. Система заміряє інтервали, після чого повідомляє, чи повинен пілот збільшити або зменшити дистанцію. Гонщикам дозволяється збільшувати швидкість, якщо інтервал був занадто великим.

Оскільки вимірювання проводяться кожні 50 метрів, неможливо отримати будь-яку перевагу за рахунок використання іншої траєкторії. Я можу припустити, про що саме говорить Феттель, але оптимальна траєкторія буде найкоротшою. Тоді чим краще можна отримати?

Якщо є доказ зворотного, то ми вивчимо цю думку. Ми готові перевірити, чи існує можливість для маніпуляцій. За нашими даними, при введенні режиму VSC можна отримати перевагу лише за допомогою в'їзду на піт-лейн, але все і так про це знають, в цьому немає нічого нового. Ми ведемо роботу, щоб усунути цю прогалину", - пояснив Вайтінг.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Феттель розкритикував віртуальну машину безпеки

теги  Чарлі Вайтінг, Себастьян Феттель


В ТЕМУ:
    Система Orphus

    Розкажи друзям:
     Головні новини


    Останні новини